Åltina, Göran Dyhlén
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
ÅLTINA, beckade vidjor, 1800-tal, höjd 54 cm
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling
Kuntoraportti
357188
Päivämäärä:
2016-02-27