Åltina, Göran Dyhlén

Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

ÅLTINA, beckade vidjor, 1800-tal, höjd 54 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

Kuntoraportti

357188

Päivämäärä:

2016-02-27