Bergèrer Louis XV-stil

Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil
Bergèrer Louis XV-stil

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BERGERÈR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Louis XV-stil, djuphäftad rygg, skulpterad dekor, klädsel i grön plysch, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

357194

2016-01-29