Gotländsk fiskesump, Göran Dyhlén

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FISKEKORG, flätad, Gotländsk, tidigt 1900-tal, höjd 40 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357195

2016-02-27