Mjärde, Göran Dyhlén

Mjärde, Göran Dyhlén
Mjärde, Göran Dyhlén
Mjärde, Göran Dyhlén
Mjärde, Göran Dyhlén
Mjärde, Göran Dyhlén
Mjärde, Göran Dyhlén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MJÄRDE, tjärad, 1900-talets början, längd 95 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357196

2016-02-27