Klubbat för:
17 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
SOFFA, FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, klädsel i grönt skinn, djuphäftad rygg, skulpterad dekor, pärlspikning, soffans längd ca 130, sitthöjd 44 cm
Ytslitage
357202
2016-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här