Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Figurkomposition med jeansflicka, signerad Y Edelmann, epreuve d´artiste, färglitografi, ca 59 x 47 cm

357220

2016-01-29