Green Wood Lake

Green Wood Lake
Green Wood Lake
Green Wood Lake
Green Wood Lake
Green Wood Lake
Green Wood Lake
Green Wood Lake
Green Wood Lake

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

O.FABER, (1900-tal) (2) motiv från Green Wood Lake, signerade O.Faber, olja på duk, en uppfodrad på pannå, en oramad, 27x35 resp 27x36 cm

Skador

357238

2016-01-29