Halda herrfickur i 18 k guld

Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld
Halda herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

13 500 SEK

12 000 SEK

HALDA FICKURSFABRIK, fickur, 18 k guld, Svängsta, vitemaljerad urtavla, arabiska siffror, innerboett i 18 k guld stämplad HH (Henning Hammarlund, verksam 1888-1914), T-verk, numrerad 20116, diameter 50 mm, vikt ca 92 g

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Ej funktionstestad, smärre slitage

357279

2016-02-24