Kalle Hedberg olja

Kalle Hedberg olja
Kalle Hedberg olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KALLE HEDBERG (1894-1959), fjällandskap-motiv från Marsfjällen, osignerad, olja på pannå, 46 x 58 cm

357287

2016-01-29