Gösta Ehrenberg etsningar

Gösta Ehrenberg etsningar
Gösta Ehrenberg etsningar
Gösta Ehrenberg etsningar
Gösta Ehrenberg etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA EHRENBERG (född 1923), (2) "Monica" samt "Horisontfiskare", etsningar, signerade, 20 x 30 resp 30 x 39 cm

357288

2016-01-29