Gösta Ehrenberg grafik

Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik
Gösta Ehrenberg grafik

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA EHRENBERG (född 1923), (3) mapp "att vara svaret fast ingen fråga ställts" samt "Grekisk dagbok", "Resan", litografier och etsningar, signerade, varierande mått

357290

2016-01-29