Vägglystrar

Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar
Vägglystrar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VÄGGLYSTRAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, 2 ljusarmar, stomme i förgylld metall, olikslipade prismor, höjd 29 cm

357293

2016-01-29