Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, gripsholmsmodell, sekelskifte 1900, betsad ek med träskuren dekor, klädsel i skinn med dekor av tellikor, hjultrissor, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, klädsel med mindre skador

357298

2016-01-29