Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FÅTÖLJ, gripsholmsmodell, sekelskifte 1900, betsad ek med träskuren dekor, klädsel i skinn med dekor av tellikor, hjultrissor, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, klädsel med mindre skador
357298
2016-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här