Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD med uppfällbart lock, delvis valnötsfanér, nyrenässans, höjd ca 80, 39x50 cm

Överdel med omfattande fanérskador, slitage, nyckel saknas

357308

2016-01-29