Karmstolar, 1900-talets mitt, ett par

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, rött skinn, engelsk stil, 1900-talets mitt, sitthöjd 47 cm

Fläckar, ytskador

357315

2016-01-29