Åltina, Göran Dyhlén

Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén
Åltina, Göran Dyhlén

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅLTINA på släde, rotting, 1800/1900-tal, längd 106 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357319

2016-02-27