Pall på hjul engelsk stil

Pall på hjul engelsk stil
Pall på hjul engelsk stil
Pall på hjul engelsk stil
Pall på hjul engelsk stil
Pall på hjul engelsk stil
Pall på hjul engelsk stil
Pall på hjul engelsk stil
Pall på hjul engelsk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PALL, på hjul, engelsk stil, rött skinn, löstagbar överdel för förvaring, 1900-talets andra hälft, höjd 35, 72 x 72 cm

Bruksslitage

357323

2016-01-29