Fiskekont, Göran Dyhlén

Fiskekont, Göran Dyhlén
Fiskekont, Göran Dyhlén
Fiskekont, Göran Dyhlén
Fiskekont, Göran Dyhlén
Fiskekont, Göran Dyhlén
Fiskekont, Göran Dyhlén
Fiskekont, Göran Dyhlén
Fiskekont, Göran Dyhlén

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKEKONT, näver och trä, 1800/1900-tal, 21, 30x15 cm

Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling

357324

2016-02-27