Fåtöljer svanhalsmodell engelsk stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, svanshalsmodell, engelsk stil, grönt skinn, sitthöjd 40 cm

Slitage, fläckar, skinn med olika patina

357332

2016-01-29