Skåp rokokostil

Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil
Skåp rokokostil

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, rokokostil, 1900-talets andra hälft, betsad furu, mässingsbeslag, delbart, höjd 192, 120 x 51,5 cm, nyckel finns

Ythack och skador

357352

2016-01-29