Martin Säflund oljemålning

Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning
Martin Säflund oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN SÄFLUND (1894-1976), "Interiör", olja på pannå, signerad M. Säflund, ca 54x50 cm

357363

2016-01-29