Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
STOLAR, 1 par, Chiavari-typ, mässing, 1900-talets mitt, sitthöjd 47 cm
Bruksslitage
357364
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här