Lars Boethius oljemålning
Vollendet
2016-01-29
357367
| Höchstes Gebot | 1 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
LARS BOETHIUS (1903-1968): Verandamotiv, signerad och otydligt daterad Lars Boethius 28(?) Eslöv, olja på pannå, ca 37,5x46 cm