Jan Bohumil Pospisil oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

2 000 SEK

JAN BOHUMIL POSPISIL (1898-1968): Kungsgatan, Stockholm, signerad Jan B. Pospisil, olja på duk, ca 38x55 cm

357372

2016-01-31