Vladimir Titov oljemålning

Vladimir Titov oljemålning
Vladimir Titov oljemålning
Vladimir Titov oljemålning
Vladimir Titov oljemålning
Vladimir Titov oljemålning
Vladimir Titov oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VLADIMIR TITOV (född 1950): Stilleben, signerad och daterad -88, olja på pannå, ca 54x65 cm

357376

2016-01-31