Wilhelm Kåge olja

Wilhelm Kåge olja
Wilhelm Kåge olja
Wilhelm Kåge olja
Wilhelm Kåge olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILHELM KÅGE (1889-1960): Fiskeläge, signerad KÅGE, olja på pannå, 31x39 cm

PROVENIENS: Inköpt Nordén Auktioner 1993 "Tema Kåge/kvarlåtenskap", nr 7/316

357377

2016-01-31