Wilhelm Kåge olja
2016-01-31
357377
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WILHELM KÅGE (1889-1960): Fiskeläge, signerad KÅGE, olja på pannå, 31x39 cm
PROVENIENS: Inköpt Nordén Auktioner 1993 "Tema Kåge/kvarlåtenskap", nr 7/316