Olga Semenova

Olga Semenova
Olga Semenova
Olga Semenova
Olga Semenova

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OLGA SEMENOVA (Ryssland, född 1953): Komposition med skogsdunge i motljus, signerad O. Semenova, olja på duk, ca 42x34 cm

357385

2016-01-31