Klubbat för:
2 400 SEK
2 000 SEK
BRUSEWITZ (1924-2004): Landskapsvy, enligt uppgift vy från konstnärens ateljé, olja på pannå, signerad och daterad G Brusewitz 89, ca 40x62 cm
357397
2016-01-31