Klubbat för:
15 500 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014), "sunnan", signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 44 x 59 cm
Zustandsbeschreibung
357398
2016-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner