Ulf Larsson blandteknik
2016-01-31
357401
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF LARSSON (1900-tal), sagomotiv med troll, signerad och daterad Ulf Larsson 1970, blandteknik, 32 x 34 cm