Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF LARSSON (1900-tal): (2), "Humlesurr" samt uggla, signerade och daterade Ulf Larsson 1976, blandteknik, 30 x 27 resp. 28 x 28 cm
357410
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här