Ulf Larsson blandteknik
2016-01-31
357411
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF LARSSON (1900-tal): (2), Trollbarn, signerade och daterade Ulf Larsson 1976, blandteknik, 30 x 27 resp. 28 x 28 cm