Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), Figurkomposition, signerad Lindström, 134/150, färglitografi, 53 x 70 cm
357416
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här