Stig Claesson färglitografi
Vollendet
2016-01-31
357426
| Höchstes Gebot | 2 800 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): Af Chapman, signerad och daterad -80, färglitografi, 334/360, 43 x 55 cm