Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PRAKTURNA, 1900-talets första hälft, Dresden, beströdd av blommor och figuriner, genombrutet lock, lös sockel, total höjd 52 cm
Mindre nagg på blommor
357430
2016-01-31
Gör en kostnadsfri värdering här