Prakturna Dresden

Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden
Prakturna Dresden

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PRAKTURNA, 1900-talets första hälft, Dresden, beströdd av blommor och figuriner, genombrutet lock, lös sockel, total höjd 52 cm

Mindre nagg på blommor

357430

2016-01-31