Reklamskylt Continental 1950-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

1 000 SEK

REKLAMSKYLT, 1950-tal, "VEEDOL", lackerad plåt, ca 44 x 24 cm

Ytskador

357446

2016-01-31