Måns Heidvall

Måns Heidvall
Måns Heidvall
Måns Heidvall
Måns Heidvall

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÅNS HEIDVALL (född 1951): (4) Segelbåtar, signerade Måns Heidvall, 80 ex, färglitografi, bladmått 29,5x36 cm resp 37x28,5 cm, oramade

357461

2016-01-31