Tittskåpsvy holländsk hamn
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKEPP I HAMN. LORRAIN, CLAUDE (EFTER). Soleil levant sur mer vaisseau marchand dans le port holandois. Paris, chez Jean, sent 1700-tal.
Kolorerad graverad plansch (tittskåpsvy), ca 380x530 mm.
Veck, smårre skador
357465
2016-01-31