Tittskåpsvy holländsk hamn

Tittskåpsvy holländsk hamn
Tittskåpsvy holländsk hamn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEPP I HAMN. LORRAIN, CLAUDE (EFTER). Soleil levant sur mer vaisseau marchand dans le port holandois. Paris, chez Jean, sent 1700-tal.

Kolorerad graverad plansch (tittskåpsvy), ca 380x530 mm.

Veck, smårre skador

357465

2016-01-31