Byrå orientalisk stil

Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil
Byrå orientalisk stil

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, orientalisk stil, idegran, rotfanér, beslag i mässing, med lådinredning, höjd 71, 115 x 42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

357466

2016-01-31