Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, orientalisk stil, idegran, rotfanér, beslag i mässing, med lådinredning, höjd 71, 115 x 42 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
357466
2016-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner