4 tittskåpsvyer Paris

4 tittskåpsvyer Paris
4 tittskåpsvyer Paris
4 tittskåpsvyer Paris
4 tittskåpsvyer Paris
4 tittskåpsvyer Paris
4 tittskåpsvyer Paris
4 tittskåpsvyer Paris
4 tittskåpsvyer Paris

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TITTSKÅPSVYER PARIS (4). 4 kolorerade graverade planscher (tittskåpsvy), ca 380x500 mm. Paris, chez Jean, sent 1700-tal

Veck, fläckar, smärre skador

357469

2016-01-31