Bengt Elde
2016-02-01
357475
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT ELDE (född 1939): (2), Stockholm samt skärgård, signerade och numrerade, bildmått 44x58 cm