Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): "Badande mexikanska, signerad och otydligt daterad, blandteknik, ca 60x43 cm
Smärre färgbortfall
357488
2016-01-31