Agda Holst

Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976), Stilleben med krokus, signerad och daterad Agda Holst 1973, olja på pannå, ca 30 x 24 cm

357514

2016-01-31