Samovar

Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar
Samovar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SAMOVAR, empire, 1800-talets första hälft, lackerad kopparplåt, dekor med lejonmaskaroner, lock med pinjekotte, höjd ca 38 cm

Slitage, bucklor, skador

357529

2016-02-01