Pelle Swedlund, oljemålning

Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Sommarnatt vid Högfjället - Åre, signerad och daterad Pelle Swedlund 97, olja på duk, 91,5x61,5 cm

357544

2016-03-10