Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PELLE SWEDLUND (1865-1947): Kyrkoport, Brügge, signerad , olja på duk, 70x57 cm
Utställd: Baltiska utställningen 1914 (?)
Krackelyrer, färgbortfall samt skrapskador
357554
2016-03-10
Gör en kostnadsfri värdering här