Pelle Swedlund, oljemålning

Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning
Pelle Swedlund, oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Kyrkoport, Brügge, signerad , olja på duk, 70x57 cm
Utställd: Baltiska utställningen 1914 (?)

Krackelyrer, färgbortfall samt skrapskador

357554

2016-03-10