Pelle Swedlund,

Pelle Swedlund,
Pelle Swedlund,
Pelle Swedlund,
Pelle Swedlund,
Pelle Swedlund,
Pelle Swedlund,

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PELLE SWEDLUND (1865-1947): Solnedgång på Östergård, otydligt signerad, olja på duk, 59x41,5 cm

357557

2016-03-10