L. Decrais Avbruten syjunta

L. Decrais Avbruten syjunta
L. Decrais Avbruten syjunta
L. Decrais Avbruten syjunta
L. Decrais Avbruten syjunta
L. Decrais Avbruten syjunta
L. Decrais Avbruten syjunta

Klubbat för:

8 200 SEK

9 000 SEK

L. DECRAIS*** (1800-tal): Avbruten syjunta, signerad L. Decrais, olja på duk, 50x82 cm

357595

2016-01-31