Casamilano soffbord

Casamilano soffbord
Casamilano soffbord
Casamilano soffbord
Casamilano soffbord
Casamilano soffbord
Casamilano soffbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CASAMILANO, soffbord, "Brera", formgivet 2005 av Massimiliano Raggi, fanerat i betsad ek, höjd ca 35, 140 x 140 cm

Slitage, märken

357598

2016-01-31