Skeppsur

Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur
Skeppsur

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHATZ SKEPPSUR, Tyskland omkring 1900-talets mitt, runt urhus av mässing, vit urtavla med romerska siffror, slår glas, diameter 16 cm, nyckel finns

Mindra skada på glas, slitage

357599

2016-02-01